Info


Obecnie prowadzimy prace rozwojowe serwisu, więc jest możliwość chwilowego braku dojścia do usłg. Przepraszamy za utrudnienia. Planowane zakończenie prac 24 luty 2018.

dziękujemy za wyrozumiałość

dziękujemy za wyrozumiałość.


dowod osobisty wroclawZebrane Informacje dotyczące dowodu osobistego w mieście Wrocław:  Jakie dokumenty są potrzebne do wyrobienia dowodu osobistego we Wrocławiu? Jak wyrobić dowód osobisty we Wrocławiu? Gdzie i kiedy wyrobić dowód osobisty Wrocław.  Skąd pobrać wniosek o dowód osobisty. Dowód osobisty jest obowiązkowym jedynym dokumentem tożsamości w Polsce, mającym termin ważności 10 lat.

Poznan -dowod osobistyWniosek o dowód osobisty w Poznaniu należy złożyć osobiście w urzędzie gminy właściwej ze względu na miejsce zameldowania stałego a w razie jego braku , według ostatniego miejsca pobytu stałego. W niosek można składać za pośrednictwem organu gminy właściwego ze względu na miejsce pobytu czasowego wnioskodawcy.

KrakowZłożenie wniosku o dowód osobisty w mieście Kraków odbywa się osobiście nie mniej jednak aby złożyć wniosek oraz odebrać dowód osobisty można zarezerwować termin drogą on line. (Przeważnie system działa). Unika się w ten sposób czekania w długiej kolejce. Dodatkowo można sprawdzić stan załatwienia sprawy czy dowód został już wyrobiony.

Dowód osobisty - WarszawaMiejsca złożenia wniosku i odbioru dowodu osobistego w Warszawie, naszej stolicy są uzależnione od  miejsca zameldowania i podzielone na dzielnicę. Dowód osobisty składa wniosek/odbiera się w Delegaturze Biura Administracji i Spraw Obywatelskich w Dzielnicach:

Wymagane dokumenty przy wyrabianiu dowodu osobistego w Łodzi i nie tylko

dowod osobisty katowiceInformacje dotyczące dowodów osobistych w Katowicach:  Jak wyrobić dowód osobisty w Katowicach? Jakie dokumenty są potrzebne do wyrobienia dowodu osobistego Katowice? Gdzie go wyrobić dowód osobisty Katowicach (godziny otwarcia).  Skąd pobrać wniosek o dowód osobisty, a także jakie dokumenty będą potrzebne przy wyrobieniu dowodu osobistego. Dowód osobisty jest obowiązkowym jedynym dokumentem tożsamości w Polsce.

gdansk dowod osobistyZebrane Informacje dotyczące dowodu osobistego i Gdańsku:  Jakie dokumenty są potrzebne do wyrobienia dowodu osobistego Gdańsk? Jak wyrobić dowód osobisty w Gdańsku? Gdzie i kiedy wyrobić dowód osobisty Gdańsk.  Skąd pobrać wniosek o dowód osobisty. Dowód osobisty jest obowiązkowym jedynym dokumentem tożsamości w Polsce, mającym termin ważności 10 lat.