There are no articles in this category. If subcategories display on this page, they may contain articles.

Subcategories

Główne zastosowanie wydruków to magazynowanie informacji, przekazywanie treści oraz/przede wszystkim  reklama (zaciekawienie odbiorcy), gdzie technika druku jest przydatna. Celem promocji jest oddziaływanie na grupę docelową przyszłych odbiorców produktów,  polegające na przekazaniu im informacji aby zwiększyć sprzedaż. Promocja bardzo często posługuje się obrazem i materiałami drukowanymi.

Z proces drukowania jest zaangażowany cały sztab specjalistów począwszy do bydowania maszyn, reprodukcje,  przygotowywanie materiałów. To wielki choć rozdrobniony biznes. Sami bardzo często w pracach biurowych korzystamy z drukarki.  Informacje zawarte tu obejmują wielki biznes jak i przydatne w pracy biurowej.

Różnego rodzaju spotkania (konferencje, sympozja, targi, integracje, spotkania biznesowe) umożliwiające wymianę informacji, nawiązanie lub rozwinięcie współpracy. Bardzo często w oprawie tych wydarzeń towarzysza nam wydruki, o których tu chcemy pisać.

Śmieszne, fajne i przydatne prezenty dzięki zastosowaniu druku. Mogą to być kubki, koszulki, nalepki, poduszki czy kwiaty. Czyli jak urozmaicić zwykłe przedmioty niezwykłym drukiem.

Czy technika druku może wzbogacić dom, mieszkanie. Czy możemy przez to lepiej, przyjemniej żyć, mieszkać czy pracować? Postaramy się o tym pogadać dając przykłady zastosowania druku w relaksie i w zdrowiu.