Legitymacja szkolna jest nie tylko dokumentem poświadczającym fakt uczęszczania ucznia do szkoły, ale jeżeli uczeń nie posiada dowodu osobistego ani paszportu legitymacja szkolna jest także poświadczeniem jego tożsamości. Warto więc zadbać o dobrej jakość zdjęcie.

Legitymacja najczęściej kojarzy się nam z legitymacją szkolną, ale przecież oprócz legitymacji szkolnych są też legitymacje studenckie, służbowe – przy czym inny format mają legitymacje nauczycielskie, służb policyjnych, straży pożarnej. Czy to oznacza, że zdjęcia do tych dokumentów również mają odmienne wymogi?

photoid.eu – wspiera rodziny wielodzietne

Wychodząc naprzeciw rodzinom wielodzietnym posiadającym troje dzieci lub więcej, zgłosiliśmy naszą ofertę (zniżki 40%) do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej we Wrocławiu. MOPS to nie tylko pomoc najbiedniejszym, ale także rodzinom wielodzietnym ułatwienie życia. W swojej ofercie mają liczne zajęcia kulturalne, rozrywkowe, edukacyjne. My natomiast staramy się ograniczyć wydatki związane z robieniem zdjęć. Jeżeli pomyślimy, że rodzina np.: z trójką dzieci u fotografa musi wydać ok. 3x50zł = 150zł, to u nas wyda za wszystkie zdjęcia 20zł ze zniżką 40%. Jest to po kosztach wykonywania odbitek. Myślimy, że jest to dobra propozycja. Opcja jest dostępna dla posiadających kartę rodzina plus.

Z pewnością nie unikniemy fali krytyki związanych z opiniami, że jest to psucie rynku. Dla tych osób mamy pytanie:

Co ty robisz, aby pomóc rodzinom wielodzietnym w trudzie wychowania następnych pokoleń Polaków. Czy zysk firmy, zawsze musi być maksymalizowany nie patrząc na osoby.

My cieszymy się, że możemy brać udział w pomaganiu.

Zamówienia zdjęć z zagranicy

Już dzisiaj możesz zamawiać zdjęcie z wysyłką zagraniczną. Aby zamówić zdjęcia z wysyłką do krajów europejskich takich jak: Monako, Malta, Watykan, Holandia, San Marino, Belgia, Wielka Brytania, Niemcy, Liechtenstein, Włochy, Szwajcaria, Andora, Luksemburg, Czechy, Mołdawia, Dania, Słowacja, Francja, Węgry, Portugalia, Albania, Serbia, Słowenia, Austria, Rumunia, Turcja, Ukraina, Grecja, Macedonia, Chorwacja, Hiszpania, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Litwa, Irlandia, Czarnogóra, Białoruś, Łotwa, Estonia, Szwecja, Finlandia, Norwegia, Rosja, Kazachstan, Islandia), oraz innych krajów nienależących do wspólnoty UE.