Info


Obecnie prowadzimy prace rozwojowe serwisu, więc jest możliwość chwilowego braku dojścia do usłg. Przepraszamy za utrudnienia. Planowane zakończenie prac 24 luty 2018.

dziękujemy za wyrozumiałość

dziękujemy za wyrozumiałość.


zdjęcie do patentu motorowodnegoZdjęcie do patentu żeglarskiego, motorowodnego

Osoby, które pływają po wodach lub zamierzające pływać dobrze wiedzą, że muszą złożyć odpowiednie egzaminy, przejść szkolenia i uzyskać dokumenty. Wniosek o wydanie dokumentów można wygenerować na stronach Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego (

https://patenty.pzmwinw.pl/) natomiast fotografie - zdjęcie o wymiarach 3,5 cm x 4,5 cm poprzez nasz serwis. Rozmiar zdjęcia pokrywa się z rozmiarem zdjęcia do dowodu osobistego, oraz prawa jazdy.

Wygenerowane tak zdjęcie nadaje się do wniosku składanego w celu uzyskania patentu:

  • patentu kapitana motorowodnego
  • patentu motorowodnego sternika morskiego
  • patentu mechanika motorowodnego
  • licencje motorowodną
  • żeglarz jachtowy
  • jachtowy sternik morski
  • kapitan jachtowy

Dokumenty powyższe mogą być wydane także na podstawie uprawnień zawodowych uzyskanych w Marynarce Wojennej, Straży Granicznej, Marynarce Handlowej, służbie ratowniczej SAR, rybołówstwie morskim, czy kierowania statkami żeglugi śródlądowej

Generator zdjęcia- fotografii 3.5cm na 4.5 cm formatu Dowodu osobistego, doskonale nadający się do Patentu

Zdjęcia osób w podeszłym wieku.

Często zdarza się, że osoby w podeszłym wieku, starsze, nie są mobilne. Wówczas wykonanie zdjęcia do dokumentu (dowód, paszport) stwarza pewne problemy. W tym momencie najlepszym rozwiązaniem jest wykonanie zdjęcia samemu, zgodnie z wytycznymi, jakie znajdują się u nas na portalu lub zaproszenie fotografa do domu. Jednak osoba starsza może się czuć skrępowana przy obcej osobie i wymaga to znacznych nakładów finansowych i organizacyjnych. Czasami się zdarza, że fotograf nie chce się fatygować ze względu na odległości. Tak więc zostaje opcja zrobienia zdjęcia samemu. Po wykonaniu zdjęcia zapraszamy do generatora, w którym można bez problemu sprawdzić wytyczne formalne do zdjęć do poszczególnych dokumentów, dzięki naszemu bezpłatnemu programowi łatwo wykadrujesz wykonane przez siebie zdjęcie. Dodatkowo można odpłatnie zamówić odbitkę i po około dwóch dniach odebrać gotowe zdjęcie w skrzynce pocztowej - cena takiej usługi jest niższa niż koszt wykonania zdjęć u fotografa.

Dodatkowo wykonanie samemu zdjęcia może być doskonałym wspólnie spędzonym czasem np.: wnuczka z babcią, czy dziadka z wnuczkiem. Dlatego polecamy robić zdjęcia swoim najbliższym.

Zdjęcie do dyplomu umieszczone na dyplomie jest przewija się przez całe życie. Dyplom jest przedkładany w momencie aplikowania do pracy, kopia znajduje się w archiwum pracowniczym (kadrach), często wymagany przy podejmowania studiów podyplomowych jak i również rodzinie, znajomym. Dyplom jest zwieńczeniem pracy i wysiłku absolwenta dlatego jest on tak ważny dlatego ważne jest zdjęcie do dyplomu.

    Wykonanie zdjęć do dokumentów korzystając z kamery internetowej. Każda dziedzina elektroniki rozwija się bardzo szybko, tak też jest z rozwojem kamer internetowych (webcam) które

Portfelu trzymamy pieniądze, dokumenty oraz bardzo często  zdjęcia osób, o których pamiętamy. Przy płaceniu możemy na nie spojrzeć, nie wstydzimy się aby ktoś ich zobaczył. Często mówiąc o danych osobach możemy je po prostu pokazać.