zdjęcie do patentu motorowodnegoZdjęcie do patentu żeglarskiego, motorowodnego

Osoby, które pływają po wodach lub zamierzające pływać dobrze wiedzą, że muszą złożyć odpowiednie egzaminy, przejść szkolenia i uzyskać dokumenty. Wniosek o wydanie dokumentów można wygenerować na stronach Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego (

https://patenty.pzmwinw.pl/) natomiast fotografie - zdjęcie o wymiarach 3,5 cm x 4,5 cm poprzez nasz serwis. Rozmiar zdjęcia pokrywa się z rozmiarem zdjęcia do dowodu osobistego, oraz prawa jazdy.

Wygenerowane tak zdjęcie nadaje się do wniosku składanego w celu uzyskania patentu:

  • patentu kapitana motorowodnego
  • patentu motorowodnego sternika morskiego
  • patentu mechanika motorowodnego
  • licencje motorowodną
  • żeglarz jachtowy
  • jachtowy sternik morski
  • kapitan jachtowy

Dokumenty powyższe mogą być wydane także na podstawie uprawnień zawodowych uzyskanych w Marynarce Wojennej, Straży Granicznej, Marynarce Handlowej, służbie ratowniczej SAR, rybołówstwie morskim, czy kierowania statkami żeglugi śródlądowej

Generator zdjęcia- fotografii 3.5cm na 4.5 cm formatu Dowodu osobistego, doskonale nadający się do Patentu

Zdjęcia osób w podeszłym wieku.

Często zdarza się, że osoby w podeszłym wieku, starsze, nie są mobilne. Wówczas wykonanie zdjęcia do dokumentu (dowód, paszport) stwarza pewne problemy. W tym momencie najlepszym rozwiązaniem jest wykonanie zdjęcia samemu, zgodnie z wytycznymi, jakie znajdują się u nas na portalu lub zaproszenie fotografa do domu. Jednak osoba starsza może się czuć skrępowana przy obcej osobie i wymaga to znacznych nakładów finansowych i organizacyjnych. Czasami się zdarza, że fotograf nie chce się fatygować ze względu na odległości. Tak więc zostaje opcja zrobienia zdjęcia samemu. Po wykonaniu zdjęcia zapraszamy do generatora, w którym można bez problemu sprawdzić wytyczne formalne do zdjęć do poszczególnych dokumentów, dzięki naszemu bezpłatnemu programowi łatwo wykadrujesz wykonane przez siebie zdjęcie. Dodatkowo można odpłatnie zamówić odbitkę i po około dwóch dniach odebrać gotowe zdjęcie w skrzynce pocztowej - cena takiej usługi jest niższa niż koszt wykonania zdjęć u fotografa.

Dodatkowo wykonanie samemu zdjęcia może być doskonałym wspólnie spędzonym czasem np.: wnuczka z babcią, czy dziadka z wnuczkiem. Dlatego polecamy robić zdjęcia swoim najbliższym.

Zdjęcie do dyplomu umieszczone na dyplomie jest przewija się przez całe życie. Dyplom jest przedkładany w momencie aplikowania do pracy, kopia znajduje się w archiwum pracowniczym (kadrach), często wymagany przy podejmowania studiów podyplomowych jak i również rodzinie, znajomym. Dyplom jest zwieńczeniem pracy i wysiłku absolwenta dlatego jest on tak ważny dlatego ważne jest zdjęcie do dyplomu.

    Wykonanie zdjęć do dokumentów korzystając z kamery internetowej. Każda dziedzina elektroniki rozwija się bardzo szybko, tak też jest z rozwojem kamer internetowych (webcam) które

Portfelu trzymamy pieniądze, dokumenty oraz bardzo często  zdjęcia osób, o których pamiętamy. Przy płaceniu możemy na nie spojrzeć, nie wstydzimy się aby ktoś ich zobaczył. Często mówiąc o danych osobach możemy je po prostu pokazać.