Zdjęcia osób – wojsko, zakonnicy, szkoły, marynarze

Są zawody, powołania, lub inne okoliczności, w których ludzie mają utrudnione wyjście na zewnątrz. Np.: wojsko – służba, marynarze – rejsy, zakonnicy – powołanie, siostry zakonne – powołanie, siostry klauzurowe – powołanie, kolonie – zorganizowany czas, szkoły zamknięte, strażnicy – praca. Oraz wszelkiego rodzaju ludzie, którzy są bardzo zajęci, aby specjalnie jechać do fotografa, zrobić zdjęcie, poczekać, oraz odebrać. Często ludzie chcą tu i teraz – usług fotograficznych co może być niewykonalne z powodu np.: dni wolnych, braku fotografa w mieście.

Rozwiązanie tego jest samemu zrobienie zdjęcia, lub poproszenie kogoś z otoczenia, aby wykonał zdjęcie. Wówczas korzystając z naszego serwisu photoid.eu oraz generator.photoid.eu możemy bez problemów przygotować odbitkę 10x15. Najlepiej zamówić ją u nas za kilka zloty – ponieważ mamy gwarancje jakości oraz rozmiaru. Poza tym zdjęcie przyjdzie pocztą do naszej skrzynki, oszczędzając nam czas jeżdżenia po różnych punktach fotograficznych.

 

Możliwe jest zamówienie zdjęć "hurtowo" dla grupy, wystarczy kontakt przez formularz kontaktowy, proszę opisać ilość, miejsce doręczenia oraz proponowaną cenę - lub zdać się na nasze promocje

Zdjęcia osób chorych

Niestety, czasami jesteśmy zmuszeni wyrabiać dokumenty swoim bliskim podczas choroby czy hospitalizacji. Nie jest to najmilsza okazja do wspólnego spędzania czasu, ale urzędy są bezduszne i potrzeba złożyć wniosek np.: o dowód osobisty, legitymacje do szkoły, paszport. Wówczas jedynym rozwiązaniem wydaje się prosić fotografa o pomoc. Niestety często ten nie ma czasu odwiedzić kogoś w szpitalu lub daje zaporową cenę, aby uniknąć patrzenia na cierpienie lub fatygowania się. Wówczas pozostaje nam wykonanie zdjęć samemu. Nie jest to trudne, wystarczy odpowiednio ustawić osobę, postarać się o naturalne światło (np.: robić fotografie w dzień) i aparat fotograficzny, czasem nawet wystarczy dobra komórka (np.: Nokia Lumia). Więcej informacji jak robić zdjęcia znajdziesz w innych naszych artykułach.

Po wykonaniu zdjęcia korzystając z naszego http://generator.photoid.eu/  można zdjęcie wykadrować i jeszcze raz sprawdzić wytyczne co do zdjęcia. Można także zamówić odbitkę – która zostanie przesłana pocztą przeważnie w ciągu 2 dni.

Tak więc jeżeli mamy chorych seniorów, osoby dorosłe, czy dzieci w szpitalu możemy bez problemów sami zrobić im zdjęcia podczas odwiedzin.

Związek Żołnierzy Wojska PolskiegoZwiązek Żołnierzy Wojska Polskiego

(ang.: The association of Soldiers of the Polish Armed Forces) nosi skrót ZŻWP jest organizacją zrzeszającą żołnierzy, także i tych w stanie spoczynku. Strona domowa Związku Żołnierzy Wojska Polskiego mieści się pod adresem www.zzwp.pl. Dokumentem potwierdzającym przynależność do tego związku jest legitymacja związkowa.

Portal Photoid.eu ma przyjemność zaprezentować generowanie odbitki zgodnej rozmiarowo z wymogami ZŻWP:


http://generator.photoid.eu/idgenerator2.php?typee=zzwp

a także możliwość wykonania zdjęcia on line poprzez kamerę internetową:

http://generator.photoid.eu/webcamphotoid.php?type2=idwebuplzzwp2222

1. Czy informacje zawarte są prawdziwe.

Informacje dotyczące dokumentów, wymagań fotografii oraz pozostałe są aktualizowane na bieżąco. Redakcja dokłada starań aby informacje były poprawne merytorycznie jak i napisane poprawnie. Nie mniej jednak jak każda ludzka czynność jest obarczona błędami. Jeśli znalazłeś błąd prosimy aby zgłosić to do nas.

2. Jaki jest koszt używania serwisu.

Serwis informacyjny został stworzony dla ludzi. Informacje (tekst) jest udostępniany nie odpłatnie. Informacje podlegają prawu autorskiemu.

4. Mam ciekawy artykuł do umieszczenia w tym serwisie

Z miłą chęcią oraz dla dobra społeczeństwa opublikujemy artykuł. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

5. Czy można z Państwem współpracować

Tak, jesteśmy otwarci na współpracę. Zapraszamy do kontaktu