Zdjęcia osób chorych

Niestety, czasami jesteśmy zmuszeni wyrabiać dokumenty swoim bliskim podczas choroby czy hospitalizacji. Nie jest to najmilsza okazja do wspólnego spędzania czasu, ale urzędy są bezduszne i potrzeba złożyć wniosek np.: o dowód osobisty, legitymacje do szkoły, paszport. Wówczas jedynym rozwiązaniem wydaje się prosić fotografa o pomoc. Niestety często ten nie ma czasu odwiedzić kogoś w szpitalu lub daje zaporową cenę, aby uniknąć patrzenia na cierpienie lub fatygowania się. Wówczas pozostaje nam wykonanie zdjęć samemu. Nie jest to trudne, wystarczy odpowiednio ustawić osobę, postarać się o naturalne światło (np.: robić fotografie w dzień) i aparat fotograficzny, czasem nawet wystarczy dobra komórka (np.: Nokia Lumia). Więcej informacji jak robić zdjęcia znajdziesz w innych naszych artykułach.

Po wykonaniu zdjęcia korzystając z naszego http://generator.photoid.eu/  można zdjęcie wykadrować i jeszcze raz sprawdzić wytyczne co do zdjęcia. Można także zamówić odbitkę – która zostanie przesłana pocztą przeważnie w ciągu 2 dni.

Tak więc jeżeli mamy chorych seniorów, osoby dorosłe, czy dzieci w szpitalu możemy bez problemów sami zrobić im zdjęcia podczas odwiedzin.