Mowiąca gazeta, grająca książkaZmysły wzroku umożliwia nam odbiór wydrukowanego obrazu, ale jak można zwiększyć odbiór informacji przesłanej? Propozycją  jest zaangażowanie kolejnego zmysłu - zmysłu słuchu. Obserwujemy właśnie jak agencje reklamowe prześcigają się w wymyślaniu spotów i chwytliwych haseł  w celu wyróżnienia produktu i zwrócenia uwagi. Dźwięk można stosować nie tylko w Internecie,  telewizji ale również może być składową materiałów drukowanych.

dynamiczny drukUatrakcyjnienie wydruków jest nie lada wyczynem, między innymi wymyślono druk wypukły, kolory fluoryzujące, druk woskowy (inna faktura), druk z dźwiękiem, hologramy, druk soczewkowy (druk 3D). Psycholodzy od dawna poznali naturę człowieka i wiedza, że oko ludzkie wyłapuje ruch dlatego stworzyli dynamiczny obraz.

fundusze europejskie promocja wytyczneNa stronach Instytucji rządowych możemy znaleźć informacje w pdf dotyczące promocji projektów UE, w których są przede wszystkim informacje o logotypach i konstruowaniu belek z logami UE, programu (POKL, POIG itp.) oraz UE. Informacje odnoszą się do nalepek, prezentacji, oznakowania. Ale nie ma informacji jak skutecznie promować aby było widać nasz projekt i tym się tutaj zajmiemy.

Wirtualne spotkania i konferencjeW dzisiejszych czasach bardzo często bez przeszkód porozumiewamy się z wykorzystaniem Internetu. Przykładem mogą być programy komunikacyjne gg, skype, ekg, icq, jak również fora dyskusyjne czy coraz bardziej popularne wirtualne konferencje (webseminar)

gadzety reklamoweJak utrwalić logo? Co zrobić by nas wspominano obiekt reklamowy? Jak zrobić samoreklamę. Na myśl przychodzi wydanie ciekawego, użytecznego gadżetu reklamowego. W tym artykule postaramy się przybliżyć listę gadżetów reklamowych na topie. Lista klasycznych gadżetów (materiałów promocyjnych) z naciskiem na trwałość promocji, funkcjonalność i wyjątkowość, a na końcu informacja jak wybierać materiał promocyjny.

Kto z was lubi sterty papierów na swoim biurku? Jak zarządzać dokumentacją  by nie być przez nią przytłoczonym, pokonanym. Jak niegenerować sobie dodatkowej pracy? Czy to jest trudne? Otóż nie, Jeśli chcesz niemieć sterty papierów na biurku zapraszamy do lektóry poniższego tekstu. Postaramy się tutaj przybliżyć sztuczki i zasady sprawnej organizacji. A więc do dzieła...

Kiedy robi się biznes najważniejsza jest głowa, którą zawsze mamy. Ale proces pozyskiwania klienta, partnera czy sprzedaży można i należy wesprzeć drukiem. Jakie wydruki na i spotkaniu się przydadzą o tym ten artykuł.

Subcategories

Główne zastosowanie wydruków to magazynowanie informacji, przekazywanie treści oraz/przede wszystkim  reklama (zaciekawienie odbiorcy), gdzie technika druku jest przydatna. Celem promocji jest oddziaływanie na grupę docelową przyszłych odbiorców produktów,  polegające na przekazaniu im informacji aby zwiększyć sprzedaż. Promocja bardzo często posługuje się obrazem i materiałami drukowanymi.

Z proces drukowania jest zaangażowany cały sztab specjalistów począwszy do bydowania maszyn, reprodukcje,  przygotowywanie materiałów. To wielki choć rozdrobniony biznes. Sami bardzo często w pracach biurowych korzystamy z drukarki.  Informacje zawarte tu obejmują wielki biznes jak i przydatne w pracy biurowej.

Różnego rodzaju spotkania (konferencje, sympozja, targi, integracje, spotkania biznesowe) umożliwiające wymianę informacji, nawiązanie lub rozwinięcie współpracy. Bardzo często w oprawie tych wydarzeń towarzysza nam wydruki, o których tu chcemy pisać.

Śmieszne, fajne i przydatne prezenty dzięki zastosowaniu druku. Mogą to być kubki, koszulki, nalepki, poduszki czy kwiaty. Czyli jak urozmaicić zwykłe przedmioty niezwykłym drukiem.

Czy technika druku może wzbogacić dom, mieszkanie. Czy możemy przez to lepiej, przyjemniej żyć, mieszkać czy pracować? Postaramy się o tym pogadać dając przykłady zastosowania druku w relaksie i w zdrowiu.