tyle="text-align: justify;">Ricoh Aficio 3045

Jak płynnie przebiegałaby wasza praca biurowa, gdybyście mogli korzystać z jednego, centralnego systemu biurowego, odpowiedzialnego za cały proces tworzenia i zarządzania dokumentami? Zaprojektowany dokładnie do tego celu Aficio 3045 pomoże wam zaoszczędzić czas, pieniądze i miejsce. Otwarcie nowych możliwości w zakresie ulepszonej komunikacji, faksowanie bez papieru i serwera, 'skanowanie do NCP' oraz profesjonalne ostateczne wykończenie to tylko nieliczne z jego wielu niezwykłych możliwości. Łączy się z siecią w elastyczny sposób, a sposób zarządzania dokumentami oraz monitorowanie urządzeń za pomocą sieci Web są naprawdę imponujące. No i oczywiście... to przyjazne dla użytkownika wielofunkcyjne urządzenie charakteryzuje się doskonałą funkcjonalnością w zakresie wydruku, kopiowania, faksowania oraz skanowania! Aficio 3045 jest uniwersalnym rozwiązaniem biurowym, które zapewni wam wiodącą pozycję na przyszłe lata.

więcej informacji

Cofran
ul. Macedońska 1
51-109 Wrocław
Strona: www.cofran.pl
tel. 071 - 372 79 03
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Gestetner F9103

Gestetner F9103 to urządzenie wielofunkcyjne obejmujące swoją funkcjonalnością obsługę komunikacji faksowej, drukowanie i kopiowanie. Dzięki zastosowaniu technologii kompresji JBIG oraz modemowi o wydajności 33.6Kbps możliwe stało się wysłanie jednej strony A4 w ciągu 3 sekund. W bezpośredni sposób przekłada się to na wysokość rachunku telefonicznego. Więcej dokumentów może bowiem zostać nadanych przy krótszym czasie połączenia.

W konfiguracji standardowej urządzenie wyposażone zostało w pamięć o pojemności 3 MB co odpowiada możliwości zapisu około 240 stron A4.

Decydując się na rozbudowę urządzenia użytkownik ma do dyspozycji funkcjonalność druku w sieci z prędkością 15 stron na minutę, automatyczne podawanie oryginałów, dodatkowe kasety papieru oraz dodatkową pamięć.

W sumie jest to korzystne finansowo rozwiązanie dla grup roboczych od 3 do 10 osób.
więcej informacji

Cofran
ul. Macedońska 1
51-109 Wrocław
Strona: www.cofran.pl
tel. 071 - 372 79 03
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Firma Cofran świadczy usługi druku, serwisu kserokopiarek oraz sprzedażą materiałów eksloatayjnych

na terenie Wrocławia i okolic

 

 

Pakiet programów dla drukarni cyfrowych do samodzielnej edycji on-line takich produktów jak kalendarz, fotoalbum i wizytówka. Dzięki temu twój biznes się rozwinie

 

Korzystne rozwiązanie dla druków w małym nakładzie 1-300 sztuk. Druk cyfrowy: książek, prac magisterskich, doktorskich,  monografii, skryptów, opracowań,  tomików, periodyków, gazetek, folderów.

 

Realizujemy wysokiej jakości i na specjalnym papierze wydruki takie jak: dyplomy, certyfikaty, podziękowania, wyróżnienia, kartki okolicznościowe, zaproszenia w tym zaproszenia ślubne, dokumenty CV. Takiej jakości nie osiągniesz na domowym sprzęcie, a koszty zakupu dobrej jakości  papieru w cenie detalicznej mogą cię niemiło zaskoczyć.

Subcategories

Kody graficzne możemy podzielić na dwa rodzaje:

- kody jednowymiarowe: kody paskowe lub inaczej zwane kreskowe, często używane do oznakowania książek (kodowanie numeru ISBN) lub czasopism (kodowanie numeru ISSN)
- kody 2D – dwuwymiarowy kod kreskowy służące najczęściej do łatwego zakodowania adresu internetowego strony.

W tym dziale przedstawiamy informacje dotyczące wykorzystania kodów. Dzięki uprzejmości  Pana Romualda czytelnicy mają możliwość generowania kodów kreskowych.

Generator kodów kreskowych (paskowych) -1D

Generator kodów kreskowych (paskowych) -2D

Ideą giełdy jest pomoc w sprzedaży urządzeń używanych. Wykorzystanie urządzeń w stopniu maksymalnym jest korzystne dla środowiska (sprawny sprzęt nie trafia do śmieci) oraz ekonomiczne bo daje możliwość zakupy urządzeń po preferencyjnych cenach.

Zapraszamy do umieszczania informacji urządzeń (kontakt).

 

Istnieje możliwość negocjowania ceny oraz bezpośredniej rozmowy dlatego zapraszamy do kontaktu

Obok portalu, powstaje społeczność ludzi aktywnie działających, świadczących usługi dla innych. Szczególnie polecamy świadczące dobre usługi i odpowiedzialne społecznie np. wspierające Fundację Rozwojem Nauki i Biznesu w Obszarach Nauk Medycznych i Ścisłych, z którą współpracujemy.