zdjecie do paszportu -wymiaryW wytycznych ministerialnych dotyczących fotografii do paszportu jest napisane ...wydrukowane na papierze wysokiej jakości... czemu więc tego nie zrobić w domu jeśli dysponujemy aparatem cyfrowym (kieszonkowym, głuptakiem, czy lustrzanką) i komputerem. Fotografie dla małych dzieci przeważnie robią rodzice nie musząc ich ciągnąc po fotografach, ale i dorośli coraz częściej wybierają tą formę oszczędzając pieniądze i czas.

zdjecie-do-dowodu-osobistegoKierując się oszczędnością czy brakiem czasu na pójście do fotografa możemy przygotować zdjęcie paszportowe w domu. Ponieważ fotografia jest i tak czarnobiała w dokumentach, w małej skali więc nie musi być super artystyczna, ba nawet u niektórych wyjdzie lepiej niż studiu fotograficznym.

fotodrukKiedy wymagamy nietypowego rozmiaru lub czasu na realizację. Te dwa czynniki decydują o zastosowaniu papieru fotograficznego i drukarki. Tradycyjnie wywoływane zdjęcia w fotolabie mają rozmiar 10x15 czy 9x6 i są wkładane do albumów fotograficznych ale co zrobić kiedy potrzeba nam nie typowego rozmiaru lub funkcji? Na myśl przychodzi tylko jedno wydruk fotografii (druk fotografii - fotodruki).

Widząc doniesienia z prasy i telewizji o milionowej sprzedaży książek okrzykniętych bestselerami lub widząc księgarnie pełne książek mamy wrażenie, że za tym stosem papierów kryją się pieniądze. Czy są to duże pieniądze? Przyjrzyjmy się biznesplanowi książki.

Darmowa Dostawa od 100zł w Bardotti.pl

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com