Zdjęcia osób – wojsko, zakonnicy, szkoły, marynarze

Są zawody, powołania, lub inne okoliczności, w których ludzie mają utrudnione wyjście na zewnątrz. Np.: wojsko – służba, marynarze – rejsy, zakonnicy – powołanie, siostry zakonne – powołanie, siostry klauzurowe – powołanie, kolonie – zorganizowany czas, szkoły zamknięte, strażnicy – praca. Oraz wszelkiego rodzaju ludzie, którzy są bardzo zajęci, aby specjalnie jechać do fotografa, zrobić zdjęcie, poczekać, oraz odebrać. Często ludzie chcą tu i teraz – usług fotograficznych co może być niewykonalne z powodu np.: dni wolnych, braku fotografa w mieście.

Rozwiązanie tego jest samemu zrobienie zdjęcia, lub poproszenie kogoś z otoczenia, aby wykonał zdjęcie. Wówczas korzystając z naszego serwisu photoid.eu oraz generator.photoid.eu możemy bez problemów przygotować odbitkę 10x15. Najlepiej zamówić ją u nas za kilka zloty – ponieważ mamy gwarancje jakości oraz rozmiaru. Poza tym zdjęcie przyjdzie pocztą do naszej skrzynki, oszczędzając nam czas jeżdżenia po różnych punktach fotograficznych.

 

Możliwe jest zamówienie zdjęć "hurtowo" dla grupy, wystarczy kontakt przez formularz kontaktowy, proszę opisać ilość, miejsce doręczenia oraz proponowaną cenę - lub zdać się na nasze promocje

Jesienny rabat -30%

przypominajka o dukumencie zmotywuje i poinformuje co dwa tygodnie byś nie musiał zaśmiecać pamieci, szukać informacji i pamiętał o nowym dokumencie

Serwis Photoid.eu jest w trakcie rozwijania. Chcielibyśmy aby stanowił doskonale źródło o dokumentach takich jak dowód osobisty, paszport, prawa jazdy. Udostępniał narzędzia do robienia zdjęcie do dowodu osobisty, zdjęcie do prawo jazdy, zdjęcie do paszportu. Można nas znaleźć w internecie po słowach fotografia do dowodu osobistego, fotografia do paszportu, fotografia prawa jazdy.

Serwis powstał w roku 2012, choć jego początki są dwa lata wcześniejsze. Staramy się aby były informacje świeże: nowy dowód osobisty 2013, nowy paszport 2013, nowe prawo jazdy 2013.

Darmowa Dostawa od 100zł w Bardotti.pl

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com