Zdjęcia osób chorych

Niestety, czasami jesteśmy zmuszeni wyrabiać dokumenty swoim bliskim podczas choroby czy hospitalizacji. Nie jest to najmilsza okazja do wspólnego spędzania czasu, ale urzędy są bezduszne i potrzeba złożyć wniosek np.: o dowód osobisty, legitymacje do szkoły, paszport. Wówczas jedynym rozwiązaniem wydaje się prosić fotografa o pomoc. Niestety często ten nie ma czasu odwiedzić kogoś w szpitalu lub daje zaporową cenę, aby uniknąć patrzenia na cierpienie lub fatygowania się. Wówczas pozostaje nam wykonanie zdjęć samemu. Nie jest to trudne, wystarczy odpowiednio ustawić osobę, postarać się o naturalne światło (np.: robić fotografie w dzień) i aparat fotograficzny, czasem nawet wystarczy dobra komórka (np.: Nokia Lumia). Więcej informacji jak robić zdjęcia znajdziesz w innych naszych artykułach.

Po wykonaniu zdjęcia korzystając z naszego http://generator.photoid.eu/  można zdjęcie wykadrować i jeszcze raz sprawdzić wytyczne co do zdjęcia. Można także zamówić odbitkę – która zostanie przesłana pocztą przeważnie w ciągu 2 dni.

Tak więc jeżeli mamy chorych seniorów, osoby dorosłe, czy dzieci w szpitalu możemy bez problemów sami zrobić im zdjęcia podczas odwiedzin.

Jesienny rabat -30%

przypominajka o dukumencie zmotywuje i poinformuje co dwa tygodnie byś nie musiał zaśmiecać pamieci, szukać informacji i pamiętał o nowym dokumencie

Serwis Photoid.eu jest w trakcie rozwijania. Chcielibyśmy aby stanowił doskonale źródło o dokumentach takich jak dowód osobisty, paszport, prawa jazdy. Udostępniał narzędzia do robienia zdjęcie do dowodu osobisty, zdjęcie do prawo jazdy, zdjęcie do paszportu. Można nas znaleźć w internecie po słowach fotografia do dowodu osobistego, fotografia do paszportu, fotografia prawa jazdy.

Serwis powstał w roku 2012, choć jego początki są dwa lata wcześniejsze. Staramy się aby były informacje świeże: nowy dowód osobisty 2013, nowy paszport 2013, nowe prawo jazdy 2013.

Darmowa Dostawa od 100zł w Bardotti.pl

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com