Miło nam poinformować, że poprzez portal można sprawdzić, obrobić a przede wszystkim zamówić zdjęcie które odbierzmy w skrzynce pocztowej jako list.


WYSOKA JAKOŚĆ WYDRUKU

Druk zdjęcia jest wykonywany techniką sublimacyjną korzystając z maszyny firmy Canon, oraz oryginalnych papierów tej firmy
Zalety druku
-doskonała jakość obrazu – fotograficzna, nieporównywalna lepsza od wydruków atramentowych
-brak pikseli-punktów - sposób nakładania barwnika powoduje płyne przejście pomiędzy pikselami drukarki
--precyzyjne kontrolowanie odcienia każdego punktu (24-bitowa głębia koloru dla każdego piksela)
-trwałość wydruku 100 lat!! -takiej udziela informacji firma Canon!! (mamy nadzieje, że nasze wnuki potwierdzą)

Wada wydruków sublimacyjnych
-wysoki koszt papieru oraz foli do druku (rozwiązanie tego okazało się optymalizacja wydruku – dobre wykorzystanie przestrzeni papieru, oraz zakup dużych ilości papieru – co powoduje zmniejszenie kosztu wydruku pojedyńczego kompletu zdjęcia dla użytkownika photoid.eu)
-rozmiar papieru ograniczony do małych arkuszy (wystarczy do wydruku kilku zdjęć na arkuszu przy odpowiednim ułożeniu)

CENA

Licząc się z klimatami portalu photoid.eu, zdecydowaliśmy że cenę w pierwszym okresie utrzymujemy promocyjnie  około 2 biletów autobusowych. To tyle ile kosztuje dojazd do najbliższego fotolabu, a czas oszczędzony można poświecić innym przyjemnościom!!!

ODBIÓR

fotografia zapakowana w kopertę sama przyjdzie do skrzynki pocztowej w ciągu niecałych 2 dni roboczych, nie trzeba być w domu, nie trzeba chodzić na pocztę. Dla niecierpliwych istnieje możliwość zamówienia kuriera!!!.

Dodatkowo mozna także wysłać bezpośrednio zagranice do takich krajów jak Holandia, Niemcy, Francja, Brytania, Anglia, Irlandia, Słowenia, Czechy, Austria, Włochy , Hiszpania i wiele innych krajow..

 

-----------------------
Polecamy zakup wykonanych odbitek przez nas wraz z przesyłką pocztową - gwaratnowana jakość, większa ilość odbitek, niski koszt -  o wiele mniej niz u fotografia, a średnio dwa bilety autobusowe, lub koszt paliwa nie wspominając o oszczedność czasu.
Aby pozyskać środki na rozwój serwisu, zdecydowaliśmy powiększyć rozmiar przestrzeni reklamowej na generowanych odbitkach, zachowaniem minimalnej
liczby odbitek potrzebnych do wykonania dokumentu - odbitki dostosowanych do wydruku 10x15cm oraz przetestowane w wybranym Fotolabie.
Nie  dajemy żadnej gwarancji na udzielanie usługi Fotolabów, oraz własnego wydruku - niektóre fotolaby dla zdjęć w minutę mają złe odzwierciedlenie kolorów lub stosują papier o kilka milimetrów mniejszy niż 10x15 - Dlatego polecamy nasze usługi wykonywane na papierze renomowanej firmy CANON !!! - gdzie rozmiar i kolor jest najwyższej jakości

wygenrowanie odbitki można wykonać tutaj

Add comment


Security code
Refresh